Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

SÜNNET ORGANİZASYONU

Sünnet, Düğün, Nişan, Kına Organizasyonları Hayatında birkez olup unutamayacağı bir anı olarak kalan sünnet düğünü, çocuk kadar anne ve baba içinde çok önemlidir.

Ve bu önemli olayı tatsız sonuçlanmaması için en ince ayrıntısına kadar düşünmek ve yapılacak işleri planlamak anne babanın görevidir. Sünnet düğünü basit bir merasimden farklı tutulup oldukça eğlenceli olması için iyi bir Sünnet Düğünü Organizasyonu yapan firmayla anlaşmak gerekir. Anlaştığınız firmalar sizlere hizmet ederek sizin yerinize programı hazırlar, uygular ve bu meşakkatli, fakat bir o kadar da güzel etkinliği hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlar.

Sünnet organizasyonu iki şekilde uygulanır. Bunlardan biri müzik eşliğinde eğlenmekle geçer. Diğeri ise islami sünnet düğünü organizasyonu hazirlanır. Bu organizasyonda müzik eğlence tarzı değilde islami tasavvuf ekibi ilahi dinleti ve dini sohbetlerle geçer. Sünnet düğünü organizasyonunun sıradan geçmemesi için birçok aktiviteler vardır. Bunlardan en önemlisi Sünnet Tahtı ile sünnet çocuğunun yeniçeri askerlerle misafirler önünde taşınmasıdır. Bu görsel olarak guzel bir aktivitedir tavsiye edilir. Sünnet tahtı kiralamak ve sünnet kıyafeti seçimi uyumlu konsept dahilinde yapılmalıdır. Mekan süslemesi yapılarak misafir ağırlamadaki ikramlar özenle hazırlanmalıdır. Sünnet düğünündeki program akışı planlı bir şekilde hazırlanmalı, düğün konseptine uygun orkestra kiralama yapılmalıdır. Sünnet düğünü için kamera kiralama hizmeti sağlanmalıdır. Bunun için önceden randevu alarak iyi bir organizasyon firmasıyla anlaşmak doğru olacaktır.

Sünnet düğünü aktivitelerinden biride mehteran ekibidir. Mehteran ekibi kiralama, Sünnet düğününe ayri bir hava katar. Sünnet olan çocuğun osmanlı edasıyla salona yada etkinlik alanına girişi oldukca etkili olacaktır. Semazen gösterisi, palyaço, çocuklar için sihirbaz gösterisi birçok etkinlik olarak sünnet düğününde oldukca eğlenceli geçer.

İLETİŞİM FORMU