Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

PROFESYONEL KAMERA ÇEKİMİ

Profesyonel Kamera Çekimi, Balon Süsleme, Sahne Kiralama, Organizasyon hizmetleri Düğün fotoğrafı ve videosu, düğün planlamanın en önemli ögelerinden biridir.

Zira bunun geri dönüşü hiçbir şekilde yoktur. Bu yüzden seçilecek fotoğraf ve video firmasının, bu işi yıllardır iyi yaptığından emin olunmalıdır. Fotoğraf çekiminde dikkat edilecek bazı unsurlar vardır. Akşam üstü saatlerinde başlayan aile çekimleri vardır.

Sizin eğer gün boyu fotoğraf çekilmesi isteğiniz varsa ki buna hikaye fotoğrafçılığı denilmektedir, bu şekilde bütün gün hazırlık esnasından itibaren fotoğraflar çekilir. Daha sonra aile çekimleri yapılır. Geriye düğün zamanındaki çekimler kalır. Düğün zamanındaki çekimlerde en önemli anlar, nikaha çıkış anınız, imza attığınız ve evet dediğiniz an, ilk dansınız ve pasta çıkışıdır. Bunların hepsinin fotoğrafçı tarafından dikkatle çekilmiş olması gerekmektedir.

Aynı şekilde video çekimlerinin de kesintisiz yapılması gerekir. Tecrübeli bir kameraman hangi anlarda orada olması gerektiğini bilir, dolayısıyla böyle bir kameraman ile çalışılmalıdır.

Fotoğraf ve video konusunda daha ekonomik seçimler karşınıza çıkabilir, ama bunları seçerken daha dikkatli olunmalıdır.

İLETİŞİM FORMU