Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

SES SİSTEMİ KİRALAMA HİZMETİ

Ses Sistemi Kiralama, Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Organizasyon hizmetleri Ses Sistemi Kiralama hizmeti, organizasyonun olmazsa olmazlarındandır. Sahne Kiralama ve kurulumla bir bütündür.

Ses Sistemi Kiralama hizmeti genellikle Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Okul Mezuniyeti, Kep Töreni, Lise Mezuniyet programlarında kullanılır. Ses Sistemi Kiralamada yapılması gereken en önemli şey, tecrübeli birinden yardım almaktır. Ses Sistemleri günümüzde çok farklı marka ve modeller olup kullanım amacına göre çeşitlilik kazanır. Önemli olan sizin doğru firmayla konuşup fikirlerinizi paylaşmanız ve organizasyonunuzu en iyi şekilde yaptırmanızdır.

Konser yada küçük etkinliklerde canlı müzik yapacak grup veya sanatçıların isteklerine göre marka seçimleri yapılmalıdır. Büyük açık hava konserlerinde Line Array sistem kullanılmalı, küçük etkinliklerde ise bütçeye uygun sehpalı kolonlar kullanılmalıdır. Marka seçimi olarak RCF hoparlörlerden daha iyi verim alınır. Canlı müzik ve dj müzikleri için idealdir. Canlı müzikte ses çok önemlidir. Grupdaki enstrumanların tınısına göre tiz sesler, mid sesler ve bass sesleri ayrı ayrı okuyan hoparlörler tercih edilmelidir.

İLETİŞİM FORMU