Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

SAHNE KİRALAMA HİZMETİ

Sahne Kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Podyum Kiralama, Organizasyon hizmetleri Sahne Kiralama hizmeti, genellikle yaz aylarında yapılan ve açık hava organizasyonlarda daha çok kullanılan ekipmanlardır.

Başta konser olmak üzere 23 Nisan gösterisi, Okul mezuniyeti, Kep töreni, Düğün organizasyonu etkinliklerinde kullanılır. Kullanım amacı; gösteri veya sunum yapan kişilerin etkinlik alanında tüm topluluğa hitap edebilmesi ve görsel açıdan herkesin görebileceği konumda olmasıdır.

Sahne dört temel ekipmanla oluşur. Bu ekipmanların en önemlisi; Podyum Kiralama hizmetidir. Podyum kurulumu Sahnenin boyutuna göre değişir. Sahnenin zemini olarak bilinir ve sahne büyüklüğüyle doğru orantılı olmalıdır. Sahne kurulumunun bir diğer ekipmanı Ses Sistemi Kiralama hizmetidir. Son derece öneme sahip olup, kaliteli ve güçlü olmalıdır. Çoğu organizasyonlarda kullanılır. Ses sistemi amaca uygun kurulmalı, net anlaşılır olmalı, rahatsız edici olmamalıdır. Günümüzde çeşitli marka ve modellerde bulunur. Konser için farklı ,sunum için farklı sistemler kurulur.

Sahne Kiralama hizmetinin diğer bir ekipmanı Işık Sistemi Kiralama hizmetidir. Asıl amacı karanlıkta yapılan organizasyonlarınızda ortamı aydınlatmak olsada, renkli ışık efektleriyle sahneye ayrı bir hava katar. Sahne kurulumu son olarak Truss Sistemi ile tamamlanır. Sahnenin çatısı olarak bilinir. Işık Sisteminin asılması, sahne arka görselin asılması ve üstü kapanması açısından çok önemlidir. Organizasyonlarınıza başlamadan önce Sahne Kiralama Hizmeti veren bizimle iletişime geçiniz. Doğru ve tecrübeli firmayla çalışmak her zaman kazandırır.

Sahne Kiralama işi organizasyonlarınızda oldukça önemlidir. Yapılan organizasyonun ilk göze çarpan kısmı olduğu için süsleme ve görsele önem verilir. Sahneyi kurarken alandaki konsepte uyulmalıdır. Sahne Kurulumu yapmadan önce hava şartlarına bakılmalı, üstü açık yada üstü kapalı sahne seçimini doğru yapılmalıdır.

İLETİŞİM FORMU