Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

PODYUM KİRALAMA HİZMETİ

Podyum Kiralama, Sahne Kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Organizasyon hizmetleri Siz hayal ettiğinizi bizimle paylaşın gerisini Podyum Kiralama hizmeti veren bize bırakın.

Podyum Kurulumu, sahne tasarımı yüksekliği ve büyüklüğü açısından çok önemlidir. Organizasyonlarınızda şık ve gösterişli durması açısından özenle hazırlanmalı, amaca uygun bir yere kurulmalıdır. Kurulmadan önce organizasyon sahibiyle görüş alışverişinde bulunulmalıdır. Podyum genel olarak Konser, 23 Nisan Gösterisi, Lise Mezuniyeti, Kep Töreni, Defile, Düğünlerde kullanılır.

Podyum Kiralamadaki asıl amaç, organizasyonlarda gösteri yapacak topluluğun, herkesin görebileceği yer ve yükseklikte tutmaktır. Amaca uygun olarak, podyum büyüklüğüde çok önemlidir. Gösteri yapacak kişilerin podyum üstünde yeterli alanı olması ve gösterisini en iyi şekilde yapması sağlanmalıdır. Kurulum bitiminde üstü halı veya amaca uygun malzemeyle kaplanmalıdır. Podyum kaplanırken organizasyondaki renk konseptine uyulması daha şık ve doğru olur. Podyum kiralama hizmeti veren doğru firmayla çalışmak sizlere zaman ve rahatlık kazandırır.

Podyum genellikle 1m uzunluk, 2m genişlik, yani 2m2 lik plakalardan oluşur. Plakalar sertleştirilmiş alüminyum malzemeden yapılmış olup demir kadar sağlamdır. Yap-boz gibi istenilen ölçülere ayarlanabilir. Podyum Kiralamada en çok tercih edilen yükseklik, 25cm, 50cm ve 100cm dir. Bazı özel durumlarda bu ölçüler dışında farklı ölçülerde kullanılabilir. Podyum kiralama kurulum amacına göre değişkendir. Kep töreni, Mezuniyet töreni, Okul etkinliklerinde öğrencilerin oturması açısından Tribün Kiralama şeklinde kurulabilir.

İLETİŞİM FORMU