Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

ORKESTRA KİRALAMA HİZMETİ

Orkestra Kiralama, Sahne Kiralama, Ses Sistemi Kiralama, Organizasyon hizmetleri Hayal ettiğiniz gününüzü kabusa çevirmemek için Orkestra organizasyonunu iyi yapmak gerekir.

Yapmayı düşündüğünüz bir organizasyonda bütün ihtiyaçları en ince detaylarına kadar planladınız ve sıra orkestra seçimine geldiğinde, eğer müzik konusunda bir tecrübeniz yoksa bizimle iletişime geçmeniz doğru olacaktır. Çünkü planladığınız organizasyonda konsepte uygun piyanist, dj, müzik grubu bulmak oldukca sorun olur. Firmamız yörelere uygun ve programınız doğrultusunda en iyi orkestra hizmeti vermeyi vaad ediyor.

Orkestra kiralama fiyatları, grubun kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Piyanist ücreti tek kişilik orkestra olarak oldukca cazip olup, organizasyon başarılı bir şekilde yapılabilir. Burada önemli olan doğru kişiyi seçmektir. Anlaşma yapmadan önce daha önceki programlarını izlemek ve kişilerden referans almak gerekir.

Genellikle Kına gecesi, parti gibi küçük çaplı programlar için tercih edilebilir. Tekrarı olmayan günler vardır ki bu günlerden biri de orkestra seçimidir. Hayal ettiğiniz gününüzü kabusa çevirmemek için Orkestra organizasyonu iyi yapmak gerekir. Orkestra fiyatı müzisyenin ses sistemi dahil olma durumuna görede değişiklik gösterir. Daha önceden tutulan düğün salonu, otel yada kır düğünü mekanlarında ses sistemi olmayabilir yada kullandırtmıyor olabirler. Bu durumda ses sistemi orkestra tarafından temin edilir yada harici başka firmalardan kiralanabilir. Bu sizin için extra fiyat demektir. Seçim yaparken ses sistemiyle birlikte piyanist kiralama yolunu tercih ederseniz sizin için ekonomik olacaktır. Daha büyük ve özel programlarda piyanist yanında yörelere uygun enstürmanlarda tercih edilir. Örneğin karadeniz yöresinde kemençe, trakya yöresinde klarnet, iç anadolu yöresinde bağlama ve yöresel müziklerin davul zurna ekipleri eğlencenize renk katacaktır.

İLETİŞİM FORMU