Düğün, Sünnet, Kına Organizasyonları

IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA HİZMETİ

Işık Sistemi Kiralama, Sahne Kiralama, Podyum Kiralama, Organizasyon hizmetleri Işık sistemi kiralama yapmadan önce yılların vermiş olduğu tecrübeli firmamızla iletişime geçmek doğru olacaktır.

Işık sistemi genelde konser ve sahne gösterilerinde kullanılır. Amacı aydınlatmadan çok görsel şov oluşturmak, renkli gösterileriyle organizasyonu daha eğlenceli hale getirmektir. Konser organizasyonu Işık sistemi sanatçıların istediği özellikde olmalı, teknolojiye ayak uydurulmalıdır. Bilindiği üzere sanatçılar istediği özellikte Işık sistemi ile sahneye çıkması halinde performansı çok iyi olur. Doğal olarak sizinde organizasyonunuz çok iyi geçer.

Işık sistemi kiralama yapmadan önce yılların vermiş olduğu tecrübeli firmamızla iletişime geçmek doğru oacaktır. Işık sistemi ses sistemiyle uyum içinde olmalıdır. Ses teknisyeni ve ışık teknisyeni aynı anda birlikte koordineli olarak çalışmalı konserin akışına ve ritmine ayak uydurmalıdır. Örneğin, müziğin temposuna göre Işık sistemide hareketli dönüşler ve çakar dediğimiz yanıp sönen aynı tempoda renk değiştiren ışıklar kullanılmalıdır. Bu durum dinleyici açısından çoşkuyu artırarak konser pozitif yönde etkili olacaktır.

Işık sistemi kiralama malzemeleri başta beam robotlar gelir. Gökyüzü tarayıcısı olarakta bilinen robotlar renk ve ışık gücüyle çok başarılıdır. Led robot, boyama robot, takip ışığı, aydınlatma ve lazer kiralama olarak kullanılan malzemelerdir. Truss sistemide ışık sisteminin bir parçasıdır. Üstü açık sahne, üstü kapalı sahne sistemi isteğe ve ihtiyaca uygun kullanılır.

Işık sistemi bazı durumlarda renk konsepti olarakta kullanılır. Sahnenin rengini ve ortamın loş hali alması için farklı Işık sistemleri kullanılır. Genelde konser dışında tiyatro gösteri ve sunumlar için idealdir. Işık sistemi kiralama fiyatları, sistemin ihtiyaç durumuna göre belirlenir. İki robotla da sistem kurulur ve fiyatı oldukca caziptir. Fakat büyük konserlerde ışık sisteminin sınırı yoktur. Her bütceye uygun Işık sistemi kuran firmamızla iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU